Facebook Twitter
 
     
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 
     
 

اطلاعیه ها:

 

کشور جمهوری سنت کیتس برای اتباع ایرانی ساکن ایران تشکیل پرونده شهروندی اقتصادی نمیدهد:

طبق بخشنامه مورخ 30 نوامبر 2011 وزارت امور خارجه جمهوری سنت کیتس، از این تاریخ برای اتباع ایرانی متقاضی شهروندی اقتصادی به هیچ عنوان تشکیل پرونده داده نمیشود.
اما اتباع ایرانی که در خارج از ایران مشغول به زندگی و کار هستند میتوانند جهت تشکیل پرونده از طریق وکلای مورد تایید وزارت امور خارجه سنت کیتس اقدام نمایند.
متاسفانه این موضوع موجب گردیده تا کلاهبرداران سوء استفاده گر از موقعیتهای اینچنینی دست به فریب اتباع ایرانی به بهانه باز کردن راه تشکیل پرونده تابعیت جمهوری سنت کیتس بزنند. این کلاهبرداران برای متقاضیان ادعا میکنند که قبل از اقدام برای تشکیل پرونده شهروندی اقتصادی اقدام به اخذ اقامت از کشوری ثالت مانند امارات متحده عربی را مینمایند و پس از آن برای متقاضی بعنوان فرد مقیم کشور ثالت اقدام به تشکیل پرونده مینمایند. غافل از اینکه متقاضی خبر ندارد که این کلاهبرداران تنها چشم به مبالغی که برای اخذ اقامت کشوری مثل امارات متحده عربی پرداخت خواهند نمود دوخته اند و در آینده خبری از تشکیل پرونده تابعیت سنت کیتس نخواهد بود.
متقاضیان که تعداد آنها با توجه به تبلیغات گسترده کانالهای ماهواره ای بسیار زیاد است جهت اخذ اقامت کشور امارات متحده عربی میبایست یا شرکتی را در امارات به ثبت برسانند و یا اقدام به خرید ملک نمایند و این موضوع یعنی اینکه کلاهبرداران در همین مرحله به هدف خود که همانا بستن قراردادی مبنی بر دریافت اقامت کشور امارات متحده عربی است رسیده اند.
یک سوال مهم: درصورتیکه تشکیل پرونده شهروندی اقتصادی جمهوری سنت کیتس انجام نشود، سرنوشت هزینه های گزافی که برای اخذ اقامت امارات متحده عربی پرداخت گردیده چه خواهد بود؟  و آیا هدف اصلی متقاضی دریافت اقامت موقت امارات متحده عربی بوده است یا دریافت تابعیت جمهوری سنت کیتس؟
ما میخواهیم قوانین جمهوری سنت کیتس را جهت تشکیل پرونده شهروندی اقتصادی بررسی نماییم و پاسخ این سوال را به خواننده بسپاریم.
جهت تشکیل پرونده متقاضی ابتدا باید یکی از دو گزینه سرمایه گذاری یعنی پرداخت بلاعوض مبلغ حداقل 250 هزار دلار آمریکا بعنوان یک فرد مجرد به دولت سنت کیتس (بدیهی است با تبدیل به کیس خانوادگی و به نسبت تعداد فرزندان مبلغ سرمایه گذاری افزایش می یابد) و یا خرید ملک حداقل به قیمت 450 هزار دلار آمریکا برای یک فرد مجرد (به نسبت تعداد افراد خانواده مبلغ افزایش پیدا میکند) از شرکتهای معرفی شده توسط دولت جمهوری سنت کیتس را انتخاب نماید.
لازم به ذکر است که این دو روش سرمایه گذاری در اصطلاح روش اول بدون سود و روش دوم (سرمایه گذاری باسود) نیز نامیده میشود. در روش اول سرمایه گذار مبلغ سرمایه گذاری را بابت دریافت تابعیت به دولت سنت کیتس بصورت غیرقابل بازگشت پرداخت مینماید و در روش دوم سرمایه گذار مجاز است ملک خریداری شده را اجاره داده و مبلغ اجاره بها را بعنوان سود خود خود برداشت نماید و مبلغ اجاره املاک خریداری شده با این شرایط حداکثر بین 2000 تا 2500 دلار آمریکا در ماه میباشد.
پس از آن میبایست با مراجعه به یکی از دفاتر حقوقی معرفی شده توسط وزارت امور خارجه جمهوری سنت کیتس (این پروسه تنها توسط دفاتر تایید شده وزارت امور خارجه سنت کیتس قابل انجام است و هیچ فرد یا شرکتی که نامش در لیست اعلامی وزارت امور خارجه جمهوری سنت کیتس درج نشده باشد حق تبلیغات و اقدام به جذب متقاضی را ندارد و افرادی که به تبلیغات این موضوع برای ایرانیان می پردازند تنها دلالان حقوقی هستند) مدارک مورد نیاز را به این دفاتر بعنوان وکیل خود ارائه نمایند تا وکیل برای متقاضی اقدام به تشکیل پرونده نماید و مراحل حقوقی طی گردد.
اما مشکلاتی که در پیش روی ایرانیانی که از طریق روشهای معرفی شده توسط این کلاهبرداران می خواهند اقدام به تشکیل پرونده نمایند در مرحله تهیه مدارک بروز مینماید و اینجاست که مراحل تشکیل پرونده و دریافت شهروندی اقتصادی با مشکل مواجه میشود. طبیعتا اگر متقاضیان قبل از بستن قرارداد با این گروه های کلاهبردار با یکی از دفاتر تایید شده وزارت امور خارجه جمهوری سنت کیتس مشورت نمایند و حقایق را در مورد خود بازگو نمایند هیچ وکیل تایید شده ای به آنان توصیه نخواهد نمود تا با این روشها اقدام به تشکیل پرونده نمایند.
در مراحل آماده سازی مدارک، متقاضی با 4 مشکل مواجه خواهد بود که در زیر به آنها اشاره مینماییم: اولین مشکل در شکل دریافت اقامت کشور امارات متحده عربی بروز خواهد کرد. خرید ملک یا ثبت شرکت؟ یکی از مدارکی که متقاضی میبایست جهت تشکیل پرونده اقتصادی به وزارت امور خارجه سنت کیتس ارائه دهد رزیدنتال ادرس یعنی آدرس محل سکونت متقاضی است که بصورت یک صورتحساب آب برق یا گاز یا تلفن ثابت به نام متقاضی قابل ارائه است. طبیعتا اگر متقاضی اقامت امارات خود را از طریق خرید ملک دریافت نموده باشد میتواند این سند را ارائه نماید ولی اگر از طریق ثبت شرکت اقامت خود را دریافت نموده باشد میبایست یک ملک را در امارات متحده عربی اجاره یا خرید نماید تا بتواند از قبوض پرداختی آن برای اثبات نشانی محل اقامت خود استفاده نماید. همین مشکل اول متقاضی راه درآمد اصلی کلاهبرداران است. این کلاهبرداران مشاورین حقوقی نیستند بلکه آژانسهای املاکی هستند که سود اصلی و هدف اصلی آنها همین فروش ملک و ثبت شرکت برای دریافت اقامت امارات متحده عربی برای متقاضیان تابعیت سنت کیتس است و تمامی تبلیغات پر هزینه ماهواره ای و غیره تنها برای رسیدن به همین نقطه میباشد نه دریافت تابعیت جمهوری سنت کیتس برای متقاضیان.
دومین مشکل اینکه فرد تنها اقامت کشور امارات متحده عربی را دریافت نموده و واقعا در امارات متحده عربی ساکن نیست. و ورود و خروجهای ثبت شده در پاسپورت متقاضی اثبات کننده این موضوع میباشد که محل زندگی واقعی متقاضی کشور جمهوری اسلامی ایران است و برای اینکه این مشکل برطرف شود متقاضی میبایست کار و زندگی خود را در ایران رها نموده و قسمت اعظم سال را در کشور امارات زندگی کند تا بتواند اثبات حضور خود در کشور ثالت را انجام دهد.
سومین مشکل در تهیه مدرک عدم سو پیشینه است. مدرک عدم سو پبشینه میبایست از پلیس کشورهایی که متقاضی در 10 سال اخیر حداقل به مدت یک سال در آنها ساکن بوده است، دریافت گردد. بله مشکل در همینجاست که متقاضی کشور محل سکونتش ایران بوده و حتی در صورت دریافت اقامت کشور ثالت اقامت وی در آن کشور به حداقل یک سال مورد نیاز وزارت امور خارجه سنت کیتس هم نرسیده است.
و اما مشکل چهارم: یکی از مدارکی که متقاضیی جهت تشکیل پرونده میبایست ارائه نماید سند منبع درآمد سرمایه ای است که قرار است در کشور سنت کیتس سرمایه گذاری نماید. سندی که اثبات مینماید که متقاضی این سرمایه را از کجا آورده است. آیا متقاضی که اقامت کشور امارات را دریافت نموده با هدف تشکیل پرونده اقتصادی کشور سنت کیتس، در امارات متحده عربی شغلی که منجر به درآمدی که بتوان در حسابرسیهای رسمی گنجاند و حداقل قسمی از این سرمایه را پوشش دهد داراست؟ یا قرار است منبع درآمد سرمایه را از کسب و کار داخل ایران خود ارائه نماید؟
حالا خود قضاوت کنید. آیا واقعا یک متقا ضی با همچین شرایطی ساکن کشوری غیر از ایران محسوب میشود؟ آیا افسران بررسی کننده پرونده های شهروندی اقتصادی مستقر در وزارت امور خارجه جمهوری سنت کیتس به این اندازه ساده انگار می باشند؟
این اطلاعیه با استناد بر مطالب درج شده در وب سایت وزارت امور خارجه جمهوری سنت کیتس نگارش یافته و خواننده میتواند با کلیک بر روی لینکهای آبی رنگ مشخص در متن اطلاعیه مطالب مورد نظر را در وب سایت وزارت امور خارجه جمهوری سنت کیتس مشاهده نماید.
 

تغییر نرخ سرمایه گذاری جهت اخذ تابعیت جمهوری دومینیکا از اول سپتامبر 2012:

طبق مصوبات اخیر هیئت دولت کشور جمهوری دومینیکا نرخ سرمایه گذاری برای دریافت تابعیت کشور جمهوری دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در سال 2012 تغییر خواهد نمود و این مصوبه از تاریخ اول سپتامبر 2012 اجرایی خواهد شد.
بر اساس این تغییرات این مصوبه شامل حال افرادی که زمان مصاحبه آنها پس از تاریخ اول سپتامبر 2012 باشد، خواهد شد و این افراد میبایست با نرخ اعلامی جدید مبلغ سرمایه گذاری خود را به حساب دولت دومینیکا در بانک مرکزی دومینیکا واریز نمایند.
لازم به ذکر است نرخهای جدید سرمایه گذاری از ابتدای ماه سپتامبر از طریق این وب سایت در اختیار علاقمندان به دریافت تابعیت کشور جمهوری دومینیکا قرار خواهد گرفت.

 
 
با تکمیل فرم زیر میتوانید اخبار مربوط به خدمات وب سایت و تابعیت کشور دومینیکا را از طریق پست الکترونیکی و پیامک دریافت نمایید.
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
تلفن همراه:
 

msc logo Dominica Logo
bishops logo

 
     
 
 

Copyright ® by MySecondCitizenship Group.

 

دومینیکا

،

دومنیکا

،

پاسپورت دومینیکا

،

پاسپورت دومنیکا

،

اقامت دومنیکا

،

اقامت دومینیکا

 ،

تابعیت دومنیکا

،

تابعیت دومینیکا

،

اخذ پاسپورت دومینیکا

،

اخذ پاسپورت دومنیکا

،

شهروندی دومنیکا

،

شهروندی دومینیکا

،

شهروندی اقتصادی دومنیکا

،

شهروندی اقتصادی دومینیکا

،

درباره دومنیکا

،

درباره دومینیکا

،

اقامت اروپا

،

پاسپورت اروپا

،

پاسپورت اروپایی

 ،

پاسپورت شنگن

 ،

پاسپورت انگلیس

،

پاسپورت انگلستان

،

پاسپورت دوم

 ،

پاسپورت

،

ویزای شنگن

،

ویزای اروپا

،

اخذ تابعیت دومنیکا

،

اخذ تابعیت دومینیکا

،

اقامت از طریق سرمایه گذاری

 ،

سفر با پاسپورت دومنیکا

،

سفر با پاسپورت دومینیکا

،

ثبت شرکت دومنیکا

،

ثبت شرکت دومینیکا

،

مزایای پاسپورت دومینیکا

،

مزایای پاسپورت دومنیکا

،

هزینه پاسپورت دومنیکا

،

هزینه پاسپورت دومینیکا

،

قیمت پاسپورت دومنیکا

،

قیمت پاسپورت دومینیکا

،

شهروندی دومنیکا

،

شهروندی دومینیکا

،

مزایای شهروندی دومینیکا

،

مزایای شهروندی دومنیکا

،

اخذ شهروندی دومنیکا

،

اخذ شهروندی دومینیکا

،

هزینه شهروندی دومنیکا

،

هرینه شهروندی دومینیکا

،

مزایای تابعیت دومنیکا

،

مزایای تابعیت دومینیکا

،

هزینه تابعیت دومنیکا

،

هزینه تابعیت دومینیکا

،

اقامت انگلیس

،

اقامت انگلستان

 ،

افامت آمریکا

،

اقامت کانادا

،

اقامت استرالیا

،

اقامت شنگن

،

اقامت مالتا

،

ویزای آمریکا

،

ویزای اروپا

،

پاسپورت سنت کیتس

 ،

اقامت سنت کیتس

 ،

پاسپورت سنت کیتس نویس

،

اقامت سنت کیتس نویس

 ،

هزینه پاسپورت سنت کیتس

،

مزایای پاسپورت سنت کیتس

،

اخذ پاسپورت سنت کیتس

،

قیمت پاسپورت سنت کیتس

 ،

شهروندی سنت کیتس

 ،

اخذ شهروندی سنت کیتس

 ،

قیمت شهروندی سنت کیتس

،

هزینه شهروندی سنت کیتس

،

dominica

 ,

dominica passport

 ,

dominica citizenship

 ,

second passport

 ,

second citizenship

 ,

dominica econimic citizenship program

 ,

dominica republic

 ,

dominica visa free

 ,